صفحه اصلی چراغ خطی مگنتی چراغ لاینر مگنتی 20 وات آفتابی و نچرال

قیمت : تماس بگیرید

چراغ لاینر مگنتی 20 وات آفتابی و نچرال

فروش فقط به شکل عمده و پروژه های ساختمانی امکان پذیر است .
09126508591 - 021-36483196

توان ١٠وات ناموت رنگ نور آفتابی و نچرال طول ٣٠سانتی متر

این چراغ از محصولات لاین نوری لاینر لاله زار لاله زار است.

طراحی، اجرا و تعمیرات انواع چراغ توسط تیم با تجربه و مجرب پذیرفته می شود.
09126508591 - 021-36483196


انواع چراغ خطی مگنتیمشاوره خرید و سفارش چراغ لاینر مگنتی 20 وات آفتابی و نچرال در ابعاد و اشکال دلخواه

چراغ چراغ لاینر مگنتی 20 وات آفتابی و نچرال ال ای دی LED نسل جدیدی از روشنایی است که امروزه با توجه به اهمیت مصرف انرژی و همچنین نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب مورد توجه افراد و طراحان نورپردازی قرار گرفته است. چراغ های خطی LED با توجه به اینکه شکل زیبا و مدرنی دارند می‌توانند هم راهکار مناسبی برای تامین نور محیطهای مختلف و هم المانی برای تزئین و نورپردازی محیط به حساب آیند. این محصولات دارای اندازه ها و ابعاد مختلفی هستند و دست شما را در انتخاب سایز و توان باز می‌گذارند تا متناسب با محلی که قرار است مورد استفاده قرار گیرند چراغ مناسب را انتخاب نمایید.

چراغ لاینر مگنتی 20 وات آفتابی و نچرال از برند لاین نوری لاینر لاله زار در لاله زار یا لاین می‌تواند محیط شما را از محیطی تکراری استفاده از چراغ های مربع، دایره و مستطیل دور کند. از طرفی چون این چراغ ها به اشکال مختلف می‌توانند طراحی شوند و نصب آنها هم به صورت و هم به صورت مختلف در فرورفتگی های سقف و دیوار بلامانع است پس انتخاب خوبی برای نورپردازی محیط می‌باشد.

مشخصات این محصول : توان ١٠وات ناموت رنگ نور آفتابی و نچرال طول ٣٠سانتی متر ...

از این رو در چراغ لاینر مگنتی 20 وات آفتابی و نچرال و لاین نوری لاله زار می‌توانید انواع چراغ خطی مگنتی سفارشی را با نام ال فارو در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین اشکال سفارشی خریداری نمایید. البته انواع چراغ های خطی با برندهای مختلف همانند پارس شعاع، 4M، آرند، FEC، بروکس، تابشگران و غیره را می‌توانید در چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار خریداری نمایید. در ویدیوی زیر بخشی از پروژه های نصب و اجرا شده در بخش چراغ خطی مگنتی و لاین نوری لاله زار را مشاهده می‌کنید.خرید و بررسی چراغ خطی مگنتی


چراغ خطی مگنتی لوازم آویز مگنتی

لوازم آویز مگنتی

قیمت : تماس بگیریدتعمیر چراغ خطی
اجرای چراغ خطی